Положення про конфіденційність

Положення про конфіденційність для веб-сайту Стіфель, компанії групи ГлаксоСмітКляйн

Цей веб-сайт присвячений інформації стосовно косметики Себіпрокс. SBPR/09/UA/17.04.2013/7479. Сайт оновлено 10.2013. Стіфель. Себіпрокс. Висновки ДСЕЕ № 05.03.02-03/75220, № 05.03.02-03/81245.
Стіфель, компанія групи ГлаксоСмітКляйн (далі – «STIEFEL»), поважає конфіденційність інформації, що стосується користувачів, які відвідують сайти компанії, а тому не збирає персональних даних відвідувачів. Це Положення про конфіденційність встановлює принципи безпеки для цього веб-сайту (далі – «Сайт»).

Інформація неособистого характеру

Компанія STIEFEL автоматично збирає інформацію (якщо вона доступна) про тип Вашого Інтернет-оглядача й операційної системи, веб-сайти, які Ви відвідали до і після відвідання нашого Сайту, стандартну інформацію про журнал сервера, а також IP-адресу (див. нижче). Ця інформація (яка не дозволяє ідентифікувати особи користувача) потрібна нам для збору таких даних, як загальна кількість відвідувань нашого Сайту, кількість відвідувачів кожної сторінки нашого Сайту, а також доменні імена Інтернет-провайдерів. Ми використовуємо цю інформацію, що залишається у сукупній формі, з метою зрозуміти, як відвідувачі використовують наш Сайт – це дозволяє нам покращувати Сайт і наші послуги. Ми можемо також надавати цю інформацію іншим компаніям з групи STIEFEL і третім сторонам. В РАМКАХ ЦЬОГО ПРОЦЕСУ ІНФОРМАЦІЯ ОСОБИСТОГО ХАРАКТЕРУ НЕ РОЗГОЛОШУЄТЬСЯ.

Використання IP-адрес

Адреса інтернет-протоколу (IP-адреса) – це комбінація цифр, що автоматично надається Вашому комп’ютерові, коли Ви підключаєтесь до свого Інтернет-провайдера через локальну мережу (LAN) Вашої організації або глобальну мережу (WAN). Інтернет-сервери автоматично ідентифікують Ваш комп’ютер за IP-адресою, що надається під час Інтернет сесії. Компанія STIEFEL або треті сторони, що діють від імені STIEFEL, можуть зберігати інформацію про IP-адреси користувачів з метою системного адміністрування та аудиту використання Сайту. Зазвичай ми не поєднуємо IP-адресу користувача з інформацією, що безпосередньо його ідентифікує. Це означає, що сесія кожного користувача реєструється, але користувач залишається нам невідомим. Проте ми залишаємо за собою право ідентифікувати користувачів Сайту за допомогою IP-адреси, якщо це потрібно, щоб забезпечити дотримання Правил користування Сайтом, захистити наші послуги, Сайт або інших користувачів.

Посилання на інші сайти

Як додаткову послугу для користувачів, на Сайті іноді подаються посилання на інші веб-сайти компанії STIEFEL і сайти третіх сторін. Це Положення про конфіденційність на такі сайти не поширюється. Якщо Ви приймаєте рішення відвідати такі сайти, Ви погоджуєтеся, що компанія STIEFEL не відповідає за доступність цих сайтів, не переглядає, не приймає і не відповідає, прямо або опосередковано, за 1) трактування цими сайтами інформації особистого характеру; 2) зміст цих веб-сайтів, у тому числі (без обмежень) рекламу, продукти, товари або інші матеріали чи послуги, доступні на цих веб-сайтах, а також 3) те, як інші особи можуть використовувати ці сайти.

Зміни

Це Положення про конфіденційність може періодично оновлюватись. Ми рекомендуємо Вам регулярно переглядати його, щоб отримувати актуальну інформацію про наші зусилля із захисту інформації. Використання Вами нашого Сайту свідчить про Вашу згоду з цим Положенням про конфіденційність і його наступними версіями.

Stiefel Laboratories, Inc.

Положення про конфіденційність | Контакти

Цей веб-сайт створений та фінансується Стіфель Лабораторіз Інк., компанія групи ГСК.
На сайті представлена інформація, дійсна на території України. Цей веб-сайт створений та фінансується Стіфель Лабораторіз Інк., компанією групи ГСК.
© 1997- 2013 Стіфель Лабораторіз Інк. Всі права захищені. Сайт оновлено 10.2013.